Menu

Jabra BIZ 2400

22.04.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
náhlavní souprava pro náročné

Jabra BIZ 2400: náhlavní souprava pro náročné

Firma GN Netcom má novou náhlavní drátovou soupravu Jabra BIZ 2400. Náhlavní soupravu lze použít nejen s klasickým telefonem, ale i IP telefonem a mobilním telefonem (v soupravě je Bluetooth modul pro jeho připojení). Jde přitom o první soupravu se zabudovaným Bluetooth připojením.

Velká pozornost byla věnována konstrukci a kvalitě. Použity byly pozlacené konektory pro připojení mikrofonu, neodymové reproduktory a vylepšená technologie odstranění šumu Jabra PureVoice. Souprava se připojuje pomocí pevné a odolné kevlarové šňůry. Kovové části jsou z chirurgické oceli. Patentované raménko mikrofonu FreeSpin předchází poškození volnou rotací (může se otáčet dokola).

Uživatel si může vybrat tři varianty - Jabra BIZ 2400 pro pevnou linku, Jabra BIZ 2400 IP pro IP telefonii a Jabra BIZ 2400 USB pro softwarové aplikace (Skype).

K dispozici je i několik variant umístění na hlavu: spona za krk, spona přes hlavu a ušní háček. USB otočné kolečko je určeno pro ovládání audia a hovoru a k dispozici jsou dvě programovatelná tlačítka.

Podle výrobce náhlavní souprava zvyšuje efektivitu, nabízí vyšší flexibilitu a příjemnější práci než klasické telefonní sluchátko. Při telefonování se totiž většinou ještě provádí další činnost, jako je hledání informací na počítači, psaní, nebo procházení po kanceláři. S náhlavní soupravou máte volné ruce.

Zdroj: GN Netcom

Pavel Trousil

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení