Menu

Jabra BT8030

22.04.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Bezdrátové sluchátko v kombinaci s reproduktory

Jabra BT8030

Na český trh přichází bezdrátové sluchátko v kombinaci s reproduktory – Jabra BT8030. Novinka spojuje vlastnosti čtyř zařízení do jediného. Kromě funkce sluchátek totiž nabízí BT8030 i funkce reproduktorů, bluetooth handsfree pro telefonování a také poslouží jako sluchátka pro běžný poslech hudby.BT8030 mají specifikaci Bluetooth verez 2.0, z čehož vyplývá, že je možné je používat i pro poslech stereo hudby streamované z mobilního telefonu, notebooku či jiného přehrávače vybaveného bluetooth. Jelikož se jedná i o handsfree, nechybí vestavěný mikrofon a dokonce i hlasitý odposlech. Pamatuje si spárování s osmi zařízeními, v jednom okamžiku můžou být připojení ke  dvěma zařízením.Zvuk je vylepšován technologií EDR (enhanced data rate) , DSP (digital sound processing) a Zirene POWER BASS od AM3D.

Výdrž baterie by měla být 32 hodin hovoru nebo poslechu hudby a 600 hodin v pohotovosti. Doporučená cena je 4 580 Kč.

Komentář redakce: Reproduktory se sluchátky vypadají opravdu zajímavě. Jaké jsou ve skutečnosti se již brzdy dozvíte, krátký test přineseme v čísle 7/08.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení