Menu

Jágr předával ceny

21.05.2015 14:20 | Vojtěch Trousil + Přidat komentář
Jágr předával ceny

Jágr předával ceny | foto: CHIP

Společnost Huawei rozdávala své chytré telefony G7 výhercům kvízu, který probíhal v rámci MS v ledním hokeji ve spolupráci s Českou televizí. 

radoslaw-kedzia-jaromir-jagr-with-jersey-nahled

Chytré telefony Huawei G7 předával výhercům kvízu osobně partner značky Jaromír Jágr a to v observatoři Žižkovské věže. Od 20. dubna do 17. května totiž probíhala soutěž v rámci MS v ledním hokeji, ve které se tipovali správné odpovědi na soutěžní otázky. Nakonec bylo vylosováno 28 vítězů, kteří byli pozváni do observatoře Žižkovské věže na slavností ceremoniál obohacený naším asi nejčastěji zmiňovaným hráčem Jaromírem Jágrem. Všem 28 výhercům Jágr osobně předal chytré telefony Huawei G7 a poté se mohli společně vyfotografovat. Mluvilo se zde o spolupráci Huawei s Jaromírem Jágrem a českou reprezentací. Huawei je také partnerem mnoha světově proslulých špičkových sportovních týmu po celém světě. Před skončením akce ještě bylo možné Jágrovi pokládat dotazy, které se týkaly letošního mistrovství světa, ale i jeho samotného a jeho plánů do budoucna.

j-jagr-radoslaw-kedzia-and-media-1-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení