Menu

Jen do konce dne: T-Mobile dnes exkluzivně neúčtuje peníze za volání

23.12.2022 16:35 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Jen do konce dne: T-Mobile dnes exkluzivně neúčtuje peníze za volání

Jen do konce dne: T-Mobile dnes exkluzivně neúčtuje peníze za volání | foto: lookstudio / Freepik

Vánoce jsou za rohem a cílem většiny z nás je zůstat ve spojení se svými blízkými. Velká většina lidí dnes už spíše chatuje pomocí messengerových aplikací, pokud ale chcete zavolat, můžete – T-Mobile dnes exkluzivně odpustil všem účty za volání.

„Ozvěte se všem, které máte rádi a nehlídejte u toho minuty. 23. 12. jde veškeré volání na náš účet,“ píše T-Mobile ve svém příspěvku na sociální síti Instagram z 19. prosince. Upozorňuje tím na jednodenní akci, která se odehrává právě dnes.

T-Mobile volá bez placení

Všichni zákazníci v síti T-Mobile mají volání celý den zdarma, a to ti s tarifem i s předplacenou kartou, firemní i všichni nefiremní. Některé podmínky však akce přece jenom má. Bezplatné volání platí jen na české SIM karty, třebaže od konkurenčních operátorů.

V praxi to znamená, že můžete bezplatně zavolat svým příbuzným do zahraničí (respektive do země v rámci evropského roamingu), používají-li českou SIMku. Naopak budete muset platit za volání i na slovenská nebo německá čísla.

Vánoční nabídka O2 a Vodafone

U T-Mobilu jde o poslední vánoční akci, kterou dovrší předvánoční čekání. Oba dva konkurenční operátoři však také nabízí solidní vánoční akce. Vodafone například rozdává 10 GB klientům s předplacenou kartou a předplaceným balíčkem alespoň za 139 Kč měsíčně.

Zároveň láká na slevu na nákup zboží za každou službu, kterou u operátora máte. K zahození není ani prodloužení předvánoční akce, kdy za tarif Neomezený Basic (neomezené volání, SMS i internet do 2 Mb/s) zaplatíte 499 Kč + poplatek za internet v kombinované nabídce.

| Zdroj: O2 CZ / YouTube

Taktéž O2 sází na slevy. Za každou službu, kterou u operátora máte (internet, telefon, televize), dostanete 1000 Kč slevu. Tu můžete využít pro nákup nového telefonu, anebo si dopřát jednu z hardwarových novinek přímo od O2.

K mání je speciální domácí dokovací USB-A / USB-C stanice O2 Power HUB za 1499 Kč (se slevou za 499 Kč), popřípadě špuntová bezdrátová TWS sluchátka O2 Pods+, které seženete za stejnou cenu 1499 Kč, respektive 499 Kč se slevou. Letošní generace sluchátek O2 Pods se chlubí vylepšeným zvukem a také aktivním potlačením hluku (ANC).

Zdroj: T-Mobile, O2, Vodafone

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení