Menu

Kabelky na 17“ notebook

02.04.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Sekora consulting uvedla na český trh novou řadu kožených kabelek na notebook McKlein Deerfield, které umožňují bezpečný transport notebooků s úhlopříčkou až 17“.

Kabelky na 17" notebook

Společnost Sekora consulting uvedla na český trh novou řadu kožených kabelek na notebook McKlein Deerfield, které umožňují bezpečný transport notebooků s úhlopříčkou až 17".

Pokrok v technologiích umožnil v posledních letech výrobcům osobních počítačů dodávat na trh notebooky s velkou obrazovkou (typicky 17"), které si stále zachovávají akceptovatelnou váhu. Daní za velkou obrazovku jsou ale větší rozměry notebooku a následné problémy a bezpečným a pohodlným přenášením.

Nová řada kožených kabelek McKlein Deerfield reaguje právě na vzrůstající poptávku po dámských kabelkách na větší notebooky. Díky optimalizaci rozměrů a využití speciální hmoty, která absorbuje nárazy se podařilo uvést na trh kabelku, která je elegantní, lehká a funkční. McKlein Deerfield je kabelka s delšími uchy pro nošení přes rameno. Vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován tenkou vrstvou hmoty, která absorbuje nárazy a tak chrání přenosný počítač před poškozením. Druhý hlaví oddíl je vybaven množstvím kapsiček pro přehledné a organizované uložení různých drobností moderní ženy. Kableky McKlein Deerfield jsou k dispozici ve třech barevných variantách. Cena kabelky McKlein Deerfield je 4 950 Kč bez DPH (5 890 Kč vč. DPH).

Zdroj: www.SEKORA.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení