Menu

Kabelky nejen na notebook

05.03.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Sekora consulting uvedla na český trh novou řadu kožených kabelek na notebook McKlein Glen View.

Kabelky nejen na notebook

Společnost Sekora consulting uvedla na český trh novou řadu kožených kabelek na notebook McKlein Glen View. Stejně jako ostatní kabelky značky McKlein, i nová řada Glen View spojuje dva základní požadavky na soudobou kabelku - styl a funkčnost. Kabelka je k dispozici ve třech barevných odstínech - černé, tmavě červené a světle béžové. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen na dva oddíly přepážkou, která obsahuje kapsu na dokumenty se zipem. Jeden z hlavních oddílů je určen na bezpečný transport notebooku a je vybaven vyjímatelnou ochrannou kapsou na osobní počítač, která je polstrována hmotou pohlcující nárazy.

Do kabelky je možné uložit notebook s velikostí úhlopříčky až 15,4". Druhý hlavní oddíl obsahuje kapsičky na pohodlné a organizované uložení nejčastějších drobností - mobilního telefonu, vizitek, tužek, klíčů apod. Na přední straně kabelky McKlein Glen View je snadno přístupná kapsa a kabelka má zavírání na zip. Dlouhá ucha kabelky, určená pro nošení přes rameno, jsou vyztužena hmotou, která tlumí otřesy způsobené chůzí a tak zvyšuje komfort při používání. Cena kabelky je 4 998 Kč s DPH (www.SEKORA.cz).

Zdroj: Sekora consulting

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení