Menu

Kancelářské multifunkce s levným provozem

23.03.2012 10:51 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová multifunkční zařízení řady Officejet Pro 8600 eAiO jsou určená menším firmám a pracovním skupinám. Podle HP přinášejí levný a přitom velmi inkoustový barevný tisk a disponují vlastní emailovou adresou, která umožňuje zaslat tiskárně email odkudkoli z internetu.

Nové modely multifunkčních tiskáren nahrazují model HP Officejet Pro 8500A Plus eAiO. K hlavním přednostem nových modelů patří tisk barevných dokumentů v profesionální kvalitě při nákladech na stránku až o 50 % nižších ve srovnání s laserovými tiskárnami. Multifunkce nabízejí vyšší rychlost klasického i duplexního tisku a tiskový systém nyní vydrží měsíční zatížení až 25 000 stran. Tiskárny jsou vybaveny 50stránkovým automatickým duplexním podavačem pro duplexní skenování, kopírování a faxování.
Nové inkousty 950 a 951XL mají vyšší kapacitu, a to o 100 listů potisknutelných při 5% pokrytí. Součástí dodávky všech zařízení HP již nejsou jen obvyklé „startovací“ kazety, ale plnohodnotné kazety.

Mobilita

Nové Officejety podporují bezdrátové připojení a díky službě mobilního tisku HP ePrint mohou uživatelé tisknout téměř kdekoli. Pomocí funkce AirPrint lze přímo z mobilních zařízení iPad, iPhone nebo iPod touch tisknout e-maily, dokumenty, webové stránky a další. Tiskárny umožňují i standardní připojení k síti prostřednictvím ethernetového rozhraní nebo přímo k počítači za pomoci vysokorychlostního rozhraní USB.
Dotyková obrazovka tiskáren umožňuje rychlý přístup k firemním aplikacím, tiskovým formulářům a řídicím úlohám.  Užitečná aplikace Digital sending nabízí možnost skenovaní do síťové složky nebo e-mailu (u modelu OJ Pro 8600 Plus).

Ceny a akce

Model HP Officejet Pro 8600 eAiO je na českém trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 4 499 Kč bez DPH a model HP Officejet Pro 8600 Plus eAiO za doporučenou koncovou cenu 6 082 Kč bez DPH.  HP také spouští recyklační kampaň, v níž má každý zákazník, který vlastní funkční tiskárnu od jakéhokoli výrobce, zakoupenou minimálně před 6 měsíci, možnost získat až 1 200 Kč zpět při nákupu jednoho z vybraných modelů tiskáren HP. Kampaň odstartovala 15. března a potrvá až do poloviny května 2012.
Slevu na nově zakoupenou multifunkční tiskárnu HP Officejet získá každý zákazník, který si v průběhu trvání kampaně zakoupí novou tiskárnu HP Officejet a řádně vyplní registrační formulář umístěný na webových stránkách. Splní-li zákazník všechny podmínky, může za vrácení staré tiskárny získat 600 Kč nebo 1 200 Kč zpět. Podrobnější informace o kampani naleznete na www.hp.cz/novazastarou

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení