Menu

Klávesnice pro iPad se solárním nabíjením

03.05.2012 13:56 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Logitech uvádí na trh obal s klávesnicí pro iPady. Zajímavý je především díky solárnímu článku, který dobíjí baterie klávesnice. Logitech Solar Keyboard Folio je kompatibilní s iPady 2 a 3 a bude stát úctyhodných 3 200 Kč.

Logitech Solar Keyboard Folio má, podobně jako předchozí solární klávesnice Logitech pro počítače Mac a PC, solární články, které napájejí vestavěnou Bluetooth klávesnici při jakýchkoli světelných podmínkách, ať už venku nebo uvnitř. Když je baterie plně nabitá, vydrží podle výrobce pracovat až dva roky i v naprosté tmě (při průměrném používání dvě hodiny denně.

Logitech Solar Keyboard Folio nabízí dvě opěrné polohy, takže když chcete používat iPad, můžete si vybrat úhel, který vám nejlépe vyhovuje. Otevřete obal, upevníte iPad v první pozici a můžete využít celou klávesnici na psaní. Ve druhé pozici vám posouží přední řada kláves jako jednoduchý ovladač přehrávání a hlasitosti, takže můžete rychleji spustit video, pozastavit přehrávání nebo regulovat hlasitost. Solar Keyboard Folio má také funkci okamžitého vypínání a zapínání, takže se váš iPad automaticky probudí, když obal otevřete, a po jeho zavření se zase vrátí do režimu standby.

Očekává se, že Logitech Solar Keyboard Folio bude v Evropě dostupný začátkem května 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 3199 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení