Menu

Kompaktní dokumentový skener formátu A3

03.06.2014 12:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kompaktní dokumentový skener formátu A3

Kompaktní dokumentový skener formátu A3 | foto: CHIP

Canon představuje nový kompaktní dokumentový skener pro formát A3 – imageFORMULA DR-M1060. Nový model je vhodný zejména pro kanceláře, které řeší řadu různorodých požadavků na digitalizaci i zpracování dokumentů.

dr-m1060-w-paper-fsl-nahled

Design nového skeneru vychází z předchozího modelu imageFORMULA DR-M140, uživatelům nabízí kompaktní provedení při skenování až do formátu A3. Mezi základní charakteristiky tohoto designu patří dva způsoby podávání dokumentů – přímý nebo tzv. U-turn způsob. Podpora obou možností zajišťuje, že nový skener je nejen velmi kompaktní a umožňuje tak nasazení v prostředích, kde je prostor prvořadou otázkou, ale je také univerzální a vhodný pro skenování široké škály médií, od tenkého papíru až po plastové průkazy. Maximální délka dokumentů může být až 3 metry.

dr-m1060-w-paper-side-right-nahled

Skener imageFORMULA DR-M1060 se vedle své robustní konstrukce a vysoké rychlosti barevného skenování (až 60 str./min.) může pochlubit i řadou vylepšení z oblasti zpracování obrazu, které umožňují zvýšení produktivity kancelářské práce. Mezi tato vylepšení patří například optimalizace textu, automatická detekce barev, automatické určení velikosti stránky a korekce sklonu. Jednotlivá vylepšení umožňují přesnější skenování a výrazně snižují nároky na následnou editaci. Na zvýšení přesnosti se u modelu imageFORMULA DR-M1060 podílí i nové senzory podavače, díky kterým může skener včas zjistit chybné vložení předlohy a skenování okamžitě ukončit. Nové senzory tak umožňují předejít vážnému poškození dokumentu.

Součástí balení je u modelu imageFORMULA DR-M1060 také software pro zpracování obchodních dokumentů, který dovoluje mimo jiné rychlé připojení na SharePoint, ukládání souborů do formátu PDF-A a nabízí editační nástroje pro PDF. Nový skener imageFORMULA DR-M1060 bude v prodeji v průběhu června 2014.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení