Menu

Kompaktní hi-fi systém s dokem pro iPhone, iPod a iPad

02.05.2012 08:39 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sony má v nabídce nové kompaktní hi-fi systémy vybavené dokem iPhone, iPod a iPad. Inovativní reproduktory hi-fi systémy s magnetickou kapalinou nabízejí podle Sony čistý zvuk bez zkreslení.

Nový hi-fi systém CMT-V50iP od Sony má minimalistický design, kvalitní povrchovou úpravu a kompaktní rozměry, které zajišťují snadnou přemístitelnost. Díky technologii magnetické kapaliny (Magnetic Fluid Speaker) systém nabízí čistou reprodukci.
Vestavěný CD přehrávač je připravený pro poslech hudby v plné kvalitě. Pokud již máte své hudební kolekce zdigitalizované, CMT-V50iP nabízí také USB port pro přehrávání hudebních souborů z flash disků nebo přes kabel připojených MP3 přehrávačů a mobilních telefonů.
Pokud máte svoje skladby v iPhonu, iPodu nebo iPadu, stačí vložit své Apple zařízení do vestavěného doku a budete mít přístup k celé digitální hudební kolekci bez jakýchkoli kabelů.  Model bude k dostání na českém trhu od května 2012 za doporučenou cenu 5000 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení