Menu

Korunománie

29.03.2010 14:56 | Redakce Chip + Přidat komentář
Korunománie

Korunománie | foto: CHIP

Připravte se na pořádnou jízdu! Od 1. dubna startuje volání na všechna O2 čísla za pouhou korunu za minutu. Stačí, když si pořídíte novou předplacenou kartu s tarifem O2 NA!PIŠTE nebo O2 NA!HLAS a dobijete kredit nejméně za 300 Kč. A pak už jen voláte na všechny strany. V jakémkoliv čase vás minuta bude stát jen korunu, a to po dobu čtyř týdnů. Pořádnou jízdu s vaším mobilem si navíc můžete užít až třikrát. Tak neváhejte, vytočte číslo a zařaďte rychlost koruna za minutu. A pro tentokrát zapomeňte na brzdu.

Telefónica O2 přichystala pro nové zákazníky předplacených O2 karet jedinečnou nabídku. K tarifům O2 NA!PIŠTE a O2 NA!HLAS si od 1. dubna 2010 mohou užívat speciální akci v podobě minuty volání za pouhou jednu korunu. V rámci stálých výhod těchto předplacených služeb pak mohou i nadále využít jeden ze čtyř balíčků - víkendové či večerní volání za 0,50 Kč za minutu, víkendové SMS za 0,50 Kč nebo Internet v mobilu za 20 Kč za týden. Za každé dobití také dostanou na www.odmenazadobiti.cz jednu ze zaručených odměn.

Každý, kdo si v době od 1. dubna do 30. června 2010 pořídí jednu z předplacených O2 služeb O2 NA!PIŠTE nebo O2 NA!HLAS, si může užívat volání do mobilní sítě O2 a pevných sítí v ČR za pouhou 1 Kč za minutu vč. DPH. Pro získání mimořádné nabídky stačí jednorázově dobít kredit alespoň za 300 Kč. Zákazník tak získá volání za 1 Kč za minutu na 4 týdny. Tuto výhodnou nabídku může využívat až po dobu 3 měsíců (3 x 4 týdny). Volání za korunu platí v rámci daných 4 týdnů pro jakoukoliv denní i noční dobu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení