Menu
CHIP Speedtest

Krátké testy

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde se nachází realme 5, smartphone nižší střední třídy. Na první pohled ale na svou příznivě nízkou cenu nevypadá.

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování.

Stav zaplnění pevných disků není dobré riskovat, protože Windows pak mohou způsobovat problémy anebo trvale selhávat. Řešením může být bezplatný mini nástroj FolderMove, který je nyní k dispozici ve verzi 2.0.

Jednou z dobrých metod, jak předcházet bezpečnostním problémům, jsou pravidelné aktualizace. Ani to nám ale nezaručí stoprocentní imunitu.

S modelem Mi 9T Pro útočí výrobce Xiaomi na pozice prémiových modelů Samsungu či Huawei, stejně jako na iPhony, když s velmi výkonným a bohatě vybaveným smartphonem nasadil značně příznivou cenovku.

Ve Windows jsou barvy složek pevně dané. Dříve je bylo možné změnit pomocí nástroje Folder Colorizer, který je nyní zpoplatněn. Alternativa Folder Painter umí to samé, a přitom je zdarma.

Notebooky Toshiba se pod novou značkou Dynabook vrací na náš trh. Portégé A30 je velmi slušný pracovní notebook civilního vzhledu, který však splňuje všechny požadavky mobilních profesionálů.

Předinstalované přehrávače hudby na smartphonech Android zpravidla poslouží svému účelu. Jejich možnosti jsou ale omezené.

Počítač s Windows bez CCleaneru? Těžko představitelné. Jde o extrémně populární bezplatný nástroj, který už také nějaký čas existuje ve verzi pro Android.

Procesy vývoje Ubuntu a Windows 10 jsou si mnohem podobnější, než bychom čekali. Nová verze je k dispozici dvakrát ročně a můžete ji zkoušet dlouhou dobu.

I když se budete sebevíc snažit jejich konfiguraci změnit, stále budou webové prohlížeče schraňovat mnoho informací o vašem pohybu na internetových stránkách. Plnou verzi programu najdete v Chipu 04/2020.

Má hezký a dostatečně jasný displej a funguje dobře v každodenním režimu. Také se nám líbí kvalita fotografií. Baterie ale vykazuje některé slabiny.

Inovativní prohlížeč Opera pro Android získal aktualizaci. Vzhledem k současné koronavirové krizi vývojáři vylepšili zejména režim ukládání dat a režim offline.

Výrazně rychlejší a s užitečnou drobností – když použijete nový nástroj na správu celého projektu nově vytvářeného filmu, získáte lepší přehled o videozáběrech, ze kterých svůj film skládáte.

<< <   1 2 3 ...   >>
TEST: Honor MagicBook 14, lákadlo pro zákazníky zohledňující cenu

Honor MagicBook 14 nabízí kvalitu, vysoký výkon, dlouhou výdrž na baterii a perfektní zpracování. To vše za atraktivní cenu.

TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…
Komerční sdělení