Menu

Krátké testy

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které sice vypadají velmi podobně, přesto se v řadě funkcí a specifikací od sebe značně liší. Měli jsme možnost je vyzkoušet již před uvedením na trh a přinášíme první poznatky.

 

 

V nejvyšší řadě smartphonů Samsung Galaxy jsou tři modely. Nejmenším z nich je Galaxy S22 s kompaktními rozměry, ovšem displej, výkon a funkce jsou podobně silné jako u větších modelů Plus a Ultra a podobný je i vzhled, konkrétně modul fotoaparátu.

Xiaomi 12 patří mezi nejlepší smartphony na trhu a během testu nás zaujal výkonem, kvalitním displejem, fotoaparátem a skvělými reproduktory. V mnoha ohledech je dokonce lepší než dražší Xiaomi 12 Pro, například co se týče výdrže na baterii.

Chytré hodinky Amazfit GTR 3 Pro nabízí za přijatelnou cenu řadu zajímavých funkcí. Z hlediska kvality displeje, výbavy, ovládání a výdrže na baterii jsme byli spokojeni, ale pokud jde o sportovní funkce a přesnost, vidíme potenciál ke zlepšení. 

Elegantní smartphone je sice „levnější“ variantou nedávno uvedeného modelu Nova 9, ale v řadě ohledů se od něj liší. Má větší displej, vyšší rozlišení a velmi rychlé nabíjení.

Zajímavý televizor s QLED panelem, perfektním zvukem Onkyo a panelem s rychlým obnovováním poslouží nejen pro kvalitní sledování televizního vysílání a streamovacích služeb, ale i pro plynulé hraní na konzolích.

Realme už nelze považovat jen za výrobce levných telefonů, s úspěchem atakuje vyšší střední třídu a stejně jako v minulosti se některými parametry cenově dostupných modelů vyrovná vlajkovým modelům konkurence. 

Nejrychlejší internetové připojení pro vaši domácnost poskytne jedině optická přípojka až do bytu

Herní klávesnice s perfektní výbavou za rozumnou cenu používá mechanická tlačítka Kailh Red, která zajišťují klávesnici tichý chod s lehkým stiskem a lineárním spínáním.

Fidelio L3 patří mezi sluchátka, pro která zapomenete na zvuk běžné domácí hudební sestavy a začnete po bytě chodit se sluchátky.

 

Superodolný tablet s plnohodnotnou hardwarovou výbavou pro rychlý provoz operačního systému Windows 10 není zdaleka pro každého, ale potřebujete-li pracovat s počítačem v jakémkoliv prostředí, spolehlivější alternativu nenajdete.

Cenově dostupný NVMe SSD disk s podporou PCI Express 4.0 nabízí solidní výkon a výborný poměr mezi výkonem a cenou.

Evolveo má v nabídce modulární počítačový zdroj s vysokou efektivitou, tichým chodem a atraktivní cenou.

Pohledný cenově dostupný smartphone s překvapivě funkčním fotoaparátem a dlouhou výdrží na baterii sice nevyniká výkonem, ale nabízí slušnou kapacitu úložiště.

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním displejem a nadstandardní výdrží na baterii. 

 
<< <   1 2 3 ...   >>

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…

V nejvyšší řadě smartphonů Samsung Galaxy jsou tři modely. Nejmenším z nich je Galaxy S22 s kompaktními rozměry, ovšem displej, výkon a funkce…

Xiaomi 12 patří mezi nejlepší smartphony na trhu a během testu nás zaujal výkonem, kvalitním displejem, fotoaparátem a skvělými reproduktory. V…
Komerční sdělení