Menu

Kytkomat: Nákup květin přes mobil

07.04.2011 09:09 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kytkomat: Nákup květin přes mobil

Kytkomat: Nákup květin přes mobil | foto: CHIP

Společnost eMan uvedla na trh aplikaci Kytkomat určenou pro nakupování květin prostřednictvím mobilního telefonu. Kytkomat je jako první mobilní e-shop v ČR průkopníkem v této oblasti. Aplikace vedle nakupování a bezpečného placení nabízí řadu praktických doplňkových funkcí a integraci s Facebookem.

Na podzim minulého roku společnost eMan představila mobilní aplikaci mParkování, která usnadňuje motoristům parkování a dopravu v Praze. Po úspěchu mParkování, které zaznamenalo více než 10.000 stažení, a po nedávném uvedení aplikace Pojišťovna, která byla vyvinuta pro Českou pojišťovnu, eMan přichází na trh s aplikací Kytkomat, která přináší revoluci na displeje našich mobilních telefonů v podobě prvního mobilního e-shopu v ČR.

Kytkomat nabízí pohodlné nakupování květin a doplňkového sortimentu, a to včetně bezpečného placení platební kartou prostřednictvím 3D-Secure plateb České spořitelny a doručování zásilek v preferovaném čase. Při opakovaných nákupech jsou zákazníci odměňováni bonusem, který lze uplatnit formou slevy. Objednané zboží je doručováno kurýrem po celé Praze. Dodavatelem květin a dalšího sortimentu je Květinářství Winkler Praha.

Aplikace Kytkomat, která je určena pro mobilní telefony Apple iPhone a která je k dispozici zdarma ke stažení na App Store, vedle nakupování květin nabízí také doplňkové funkce, jako je například posílání virtuálních kytek e-mailem nebo na Facebook, přehled svátků s komfortním vyhledáváním nebo praktický připomínkovač narozenin a výročí.

Více informací o aplikaci Kytkomat najdete na www.kytkomat.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení