Menu

Laser Mouse

04.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nové myši od Verbatimu

Laser Mouse: nové myši od Verbatimu

Nové polohovací zařízení na doma i na cesty nabízí firma Verbatim. Jde o myší Wireless Laser Notebook Mouse (669 Kč), Wireless Bluetooth Laser Notebook Mouse (za 949 Kč), Wireless Laser Desktop Mouse s dobíjecí dokovací stanicí za 599 Kč a Laser Desktop Mouse (za 579 Kč).

Model Wireless Laser Notebook Mouse je vhodný především pro uživatele notebooků. USB přijímač je připevněn ke spodku myši, takže jej neztratíte třeba při přenášení. Stejně jako ostatní myšky Verbatim, i tato se vyznačuje třemi stupni citlivosti pohybu (až do hodnoty 1600 dpi) a dále třemi individuálně nastavitelnými tlačítky, takže můžete jedním klikem vykonávat vaše oblíbené nebo často opakované funkce. Pokud jsou v myši vložené baterie, aktuální nastavení DPI signalizuje světelný indikátor:

Model Bluetooth Laser Notebook Mouse byl vyvinut zejména pro MacBooky a notebooky vybavené rozhraním Bluetooth. U myši lze nastavit citlivost pohybu. K myši Wireless Laser Desktop Mouse patří i dokovací stanice, která slouží jako nabíječka. Jakmile ji připojíte do USB portu, můžete ji začít používat.

Myš Laser Desktop Mouse má meklouzavý povrch, má tři programovatelná tlačítka (rolovací kolečko lze používat i jako klasické tlačítko. Rychlost myši se přizpůsobuje dotykem. Všechny myši se dodávají se softwarem na CD a uživatelskou příručkou.

Zdroj: Verbatim

Pavel Trousil

 


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení