Menu

Lenovo IdeaCentre A300 – supertenké AIO PC

14.09.2010 19:23 | Redakce Chip + Přidat komentář
Lenovo IdeaCentre A300 – supertenké AIO PC

Lenovo IdeaCentre A300 – supertenké AIO PC | foto: CHIP

Společnost Lenovo představila All In One počítač IdeaCentre A300, který má podle informací od výrobce být nejtenčím all-in-one počítačem ve svém segmentu. Část počítačová je totiž umístěna místo za displej do podstavce a vypadá trochu jako netbook, z něhož vyrůstá na tyči displej. Lenovo A300 má úhlopříčku 21,5“ s Full HD rozlišením a tloušťku displeje jen 18,5 mm.

IdeaCentre A300 je možné vybavit až procesory Intel Core 2 Duo a součástí softwarové výbavy je řada zábavných aplikací, mimo jiné software CamSuite pro lepší sledování obličeje a aplikování zábavných efektů prostřednictvím integrované webové kamery.

Standardní výbava zahrnuje klávesnici a myš připojené bezdrátovou technologií Bluetooth. Digitální videovýstup na velkoplošné televizory lze řešit prostřednictvím HDMI konektoru. IdeaCentre A300 obsahuje také integrovaný vysokorychlostní Wi-Fi adaptér standardu 802.11n a software Lenovo Rescue System pro rychlou a snadnou obnovu dat. Počítač bude v prodeji za cenu od cca 24 000 Kč vč. DPH a v ceně je zahrnuta i externí USB DVD-RW mechanika a externí DVB-T tuner s dálkovým ovladačem.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení