Menu

Lenovo ThinkPad W700

03.09.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
mobilní pracovní stanice

Lenovo ThinkPad W700: mobilní pracovní stanice

Společnost Lenovo představila ThinkPad W700 - novou mobilní pracovní stanici vybavenou 17palcovým displejem. Jako první má mobilní pracovní stanice zabudovaný digitizér a také funkci pro kalibraci barev.

Vedle těchto novinek se nová pracovní stanice může pochlubit i dalšími zajímavými aspekty, jako nová mobilní grafika NVIDIA Quadro FX, nový čtyřjádrový procesor Intel, možnost přikoupit další dvojici pevných disků (včetně SSD) v konfiguraci RAID, až 8 GB vysokorychlostní paměti DDR3, skvělá konektivita a vynikající multimediální vybavenost, včetně volitelné vypalovačky/přehrávače disků Blu-ray a DVD.

Nový model doplní v nabídce stávající pracovní stanice W500 a ThinkStation S10 a D10. Mobilní pracovní stanice jsou určeny do odvětví, jako je vytváření digitálního obsahu, 3D design a výroba, digitální fotografie, výzkum (včetně ropného a plynárenského průmyslu)

V počítači nechybí univerzální čtečka paměťových karet a pro připojení periferií je k dispozici 5 USB portů. Dále lze k počítači dokoupit kompaktní čtečku flash paměti a vypalovačku podporující formáty DVD a Blu-ray. Přikoupit lze též replikátor portů s dalšími možnostmi- eSATA, digitální monitor, audio porty a tak dále.

Zdroj: Lenovo

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení