Menu

Lenovo vytvořilo rekord v rámci „Hodiny YOGA dotyků“

11.08.2014 11:25 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Lenovo vytvořilo rekord v rámci „Hodiny YOGA dotyků“

Lenovo vytvořilo rekord v rámci „Hodiny YOGA dotyků“ | foto: CHIP

První srpnovou neděli proběhl v parku Ladronka na Praze 6 cílový den a ukončení čtyřdenního závodu Opel Handy Cyklo Maraton. V rámci odpoledne také proběhl pokus o rekord „Hodina YOGA dotyků“ spojený se soutěží o tablet.

Hlavní program v parku na Ladronce začal v 16 hodin, zahájení sbírání dotyků pro rekord pak o hodinu později. Cílem bylo za časový úsek jedné hodiny nasbírat co nejvíce dotyků na Lenovo YOGA Tablet. Podařilo se nasbírat rekordních 289 dotyků.

lenovo-ladronka-nahled

Kromě rekordu a s ním spojené soutěže se návštěvníci mohli setkat se členy Lenovo teamu. Příchozí si mohli vyzkoušet kreslení s 3D perem a setkat se s jeho tvůrcem, studentem ČVUT Davidem Paškevičem. Na Lenovo pódiu také v podvečer proběhla BMX show Dominika Nekolného, cenami ověnčeného profesionálního sportovce, po jehož vystoupení následovala autogramiáda ve stanu společnosti Lenovo. Nechyběl samozřejmě ani Heřman Volf, vedoucí projektu Opel Handy Cyklo Maraton a předseda občanského sdružení Cesta za snem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení