Menu

LG GW620

14.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
smartphone s Androidem

LG GW620

Představení prvních smartphonů LG fungujících na platformě Android přichází pouhý týden poté, co tento třetí největší výrobce mobilních telefonů na světě oznámil, že v několika následujících týdnech představí tři nové přístroje se systémem Windows Mobile.
Nový model LG GW620 je vybaven třípalcovým plně dotykovým displejem a postranní vysouvací klávesnicí QWERTY, čímž splňuje požadavky spotřebitelů  na rychlejší a pohodlnější psaní e-mailů, dokumentů či textových zpráv. Novinka LG GW620 pracuje s operačním systémem, který byl vybudován od základů, a využívá tak množství mobilních aplikací a služeb, jež vyvinula jednička mezi vyhledávači – Google.
Model  LG GW620 bude na vybraných evropských trzích v prodeji ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Kromě modelu Android společnost LG začátkem září oznámila, že během příštích 16 měsíců představí nejméně 13 nových smartphonů, které budou fungovat se systémem Microsoft Windows Mobile 6.5.

Vratislav Klega
Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení