Menu

Liftago vs. Taxify

16.02.2019 10:18 | Martin Kučera + Přidat komentář
Liftago vs. Taxify

Liftago vs. Taxify | foto: CHIP

Zajímá vás aktuální stav alternativní a taxi přepravy? Nebo problémy v reálném provozu služeb Liftago a Taxify? A co elektromobilita a budoucnost autonomních vozů?

V pondělí 18. února 2019 od 19.30 hod. se v sídle české technologické firmy STRV v pražském Karlíně představí spoluzakladatel a šéf přepravní služby Liftago Ondřej Krátký a šéf přepravní služby Taxify v České republice a na Slovensku Roman Sysel. Večer moderuje Ondřej Holzman.

  bbb

Diskuze proběhne v rámci znovuobnovených akcí CzechCrunch Offlajn, během kterých do reálného off-linového světa přináší témata, jež aktuálně hýbou nejen českým internetovým a byznysovým světem. Tyto pořady nabízí možnost poslechnout si názory zajímavých hostů a osobností z české technologické, startupové a byznysové scény. Těšit se tradičně můžete na neformální event s příjemnou atmosférou a pořádnou dávkou inspirace.

>> Vstupenky a více o akci

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení