Menu

Logitech Illuminated Keyboard

03.09.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
pro psaní v noci

Logitech Illuminated Keyboard: pro psaní v noci

Společnost Logitech představila tři nové klávesnice, mezi nimi i klávesnici Logitech Illuminated Keyboard, jež nabízí podsvícení a dosud nejštíhlejší konstrukci mezi klávesnicemi Logitech ‚ (měří 9,3 mm od základny k rámečku). Pro podsvícení využila firma reflektory s mikročočkami. Intenzitu podsvícení si můžete upravit tak, abyste měli světla přesně tolik, kolik budete potřebovat. Nabízí klávesy plné velikosti (včetně číselné části), měkkou opěrku pro zápěstí a úplnou řadu funkčních kláves spolu s tlačítky pro ovládání multimédií a hlasitosti

Současně byla představena klávesnice s celým názvem Logitech diNovo Keyboard for Notebooks určená pro uživatele notebooků, kteří pro větší pohodlí používají při práci s notebookem myš a potřebují plnohodnotnou klávesnici a dále bezdrátová souprava Logitech Cordless Desktop S520, která jako kombinace klávesnice a myši je vhodná pro širokou škálu různých použití.

Klávesnice pro notebooky diNovo Keyboard for Notebooks vychází ze stylové řady klávesnic diNovo společnosti Logitech, je štíhlá (22,1 mm od základny k horní části kláves) a má leskle černé provedení s opěrkou pro zápěstí z broušeného hliníku.

Podsvícená klávesnice Logitech Illuminated Keyboard by měla být v Evropě k dostání od poloviny září za doporučenou maloobchodní cenu pro ČR 2190 Kč vč. DPH, zatímco u klávesnice pro notebooky Logitech diNovo Keyboard for Notebooks se její dostupnost očekává v říjnu a v ČR se bude prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 2290 Kč. Souprava Logitech Cordless Desktop S520 by měla být k dispozici během září za doporučenou maloobchodní cenu pro ČR 1590 Kč.

Zdroj: Logitech

Pavel Trousil

Module

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení