Menu

Logitech představuje první klávesnici určenou současně pro počítač, smartphone a tablet

03.09.2014 11:17 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Logitech představuje první klávesnici určenou současně pro počítač, smartphone a tablet

Logitech představuje první klávesnici určenou současně pro počítač, smartphone a tablet | foto: CHIP

S klávesnicí Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 můžete psát až na třech zařízeních – s jakýmkoli z hlavních operačních systémů.

Logitech představil klávesnici Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 – první stolní klávesnici, jejíž specialitou je možnost spolupráce až třemi bezdrátovými zařízeními, a to bez ohledu na jejich platformu. Nyní můžete psát výkaz na počítači a následně pouhým otočením přepínacího voliče Easy-Switch odpovědět na zprávu ve vašem smartphonu a pak napsat tweet na tabletu. Univerzální klávesnici lze připojit ke třem různým bezdrátovým zařízením s rozhraním Bluetooth současně a bez ohledu na to, zda používáte počítač s operačním systémem Windows, OS X nebo Chrome OS, anebo tablet či smartphone se systémy Android nebo iOS.

logitech-bluetooth-multi-device-keyboard-k480-4-nahled

„Vývoj potřeb uživatelů při psaní na klávesnici se posunul a v současné době pracují a píší na různých zařízeních, jež často běží na dvou nebo třech rozdílných operačních systémech,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka počítačových periférií společnosti Logitech. „Díky klávesnici Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 mohou lidé snadno pracovat, tvořit nebo komunikovat rychle a pohodlně, a to bez ohledu na to, jaké počítačové zařízení nebo platformu používají.“

Můžete psát s veškerým pohodlím stolní klávesnice plné velikosti a rozložením kláves, na které jste zvyklí, včetně všech klávesových zkratek, jež používáte nejčastěji. Klávesnice má integrovaný odolný stojánek, jenž váš telefon nebo tablet pevně podrží přesně ve správném úhlu, abyste psaný text mohli snadno číst. Můžete si navíc vybrat ze dvou barevných kombinací, které zaručují, že tato klávesnice bude ladit s designem interiéru vašeho domova, aniž by rušila jeho styl.

Cena a dostupnost

Očekává se, že klávesnice Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 bude k dostání v České republice v září 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 1 300 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení