Menu

Logitech Z-5

21.09.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
všesměrové reproduktory pro PC i Mac

Logitech Z-5: všesměrové reproduktory pro PC i Mac

Hlavní výhodou nových všesměrových stereo reproduktorů Logitech Z-5 má pbýt podle výrobce to, že vytvoří skvělý zvuk v celém prostoru místnosti. Mají tak představovat nový vývojový stupeň akustické konstrukce reproduktorů pro počítače.

Na rozdíl od standardních reproduktorů pro PC, které vyzařují zvuk v jednom směru, reproduktory Logitech Z-5 využívají všesměrovou akustickou konstrukci, jež vytváří podstatně širší zvukové pole - což je obzvláště příjemné, pokud se svým notebookem často měníte místo, kde jej používáte.

Inovativní technologie konstrukce všesměrových reproduktorů Logitech Z-5 využívá drivery vyzařující zvuk dopředu i vzad, které tak vytvářejí rovnoměrně pokrytý zvukový prostor ve všech směrech.

Všesměrové reproduktory Z-5 pracují s digitálním zvukem, snadno se přenášejí a lze je připojit k jakémukoli počítači PC nebo Mac přes rozhraní USB. Není potřeba externí napájecí adaptér ani baterie. Tento reproduktorový systém je vybaven bezdrátovým dálkovým ovladačem. Díky němu můžete spustit svou oblíbenou aplikaci pro multimediální zábavu, upravovat hlasitost a přepínat mezi zvolenými skladbami přes celou místnost.

Všesměrové stereo reproduktory Logitech Z-5 by měly být k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 1890 Kč včetně DPH.

Zdroj: Logitech

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení