Menu

Luxusní chytré hodinky

10.11.2015 11:20 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Luxusní chytré hodinky

Luxusní chytré hodinky | foto: CHIP

Firma TAG Heuer představila ve spolupráci se společnostmi Intel a Google luxusní chytré hodinky TAG Heuer Connected Watch.

Hodinky TAG Heuer Connected Watch s technologiemi Intel byly představeny na tiskové konferenci, jež se konala v LVMH Tower. Uváděl ji generální ředitel TAG Heuer a prezident hodinářské divize LVMH Group Jean-Claude Biver za přítomnosti generálního ředitele společnosti Intel Briana Krzaniche a viceprezidenta společnosti Google pro konstrukční řešení Davida Singletona.

Hodinky jsou osazeny procesorem Intel Atom a fungují na platformě Android Wear. Díky spolupráci se společností Intel bylo možné optimalizovat výkon a vytvořit řadu možností připojení, včetně streamingu audia, Bluetooth a WiFi. Navíc mají uživatelé k dispozici komplexní řadu funkcí, které nabízí operační systém Android.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení