Menu

McKlein Ashburn

19.02.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
kožená aktovka na notebook

McKlein Ashburn: kožená aktovka na notebook

Společnost Sekora consulting nabízí novou koženou aktovku na notebook McKlein Ashburn. Vnitřní prostor aktovky je rozdělen na dva samostatné oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje nárazy a poskytuje tak ochranu pro transport přenosného osobního počítače. Oba oddíly jsou rozděleny kapsou na zip.

Ačkoliv má brašna klasický tvar, je doplněna o funkční doplňky, které usnadňují její využití - uvnitř je dostatečné množství kapes pro fixaci běžných drobností - PDA, CD, vizitky, klíče, tužky apod. Na zadní straně aktvky je jednoduše přístupná kapsa na dokumenty se zavíráním na zip.

Aktovka je dodávána s ramenním popruhem, který je vyztužen neoprénem. Má vnější rozměry 42 x 30 x 10 a vejde se do ní většina notebooků s úhlopříčkou 15,4". Je dodávána v černé barvě se stříbrnými kovovými doplňky a její cena je 5 450 Kč s DPH.

Zdroj: www.sekora.cz

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení