Menu

McKlein Kenwood

30.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
kožená cestovní brašna na notebook

McKlein Kenwood: kožená cestovní brašna na notebook

Společnost Sekora consulting uvedla na český trh koženou cestovní brašnu na notebook nazvanou McKlein Kenwood. Tato brašna je vhodná na kratší pracovní cesty. Má dva hlavní vnitřní oddíly, které mají každý své vlastní zavírání na zip. Zadní oddíl je vypolstrován a uzpůsoben na přepravu notebooku.

Brašna je vybavena kapsičkami na uložení běžných cestovních drobností. Na přední straně jsou snadno přístupné dvě kapsy se zavíráním na přezky. Brašna je vybavena systémem SmartZipper, který umožňuje jednoduše a rychle připevnit brašnu na libovolné zavazadlo na kolečkách (tzv. trolley). Součástí dodávky je pevný ramenní popruh.

Nová cestovní brašna McKlein Kenwood je vyrobena z kvalitní kůže a je k dispozici v černé barvě na www.SEKORA.cz. Její cena je 4 830 Kč (bez DPH).

Info: www.SEKORA.cz

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení