Menu

McKlein Oak Park

08.10.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
elegantní kožené kabelky na notebook

McKlein Oak Park: elegantní kožené kabelky na notebook

Společnost Sekora consulting uvádla na český trh novou řadu kožených kabelek na notebook McKlein Oak Park. McKlein Oak Park je moderní kabelka s delšími uchy pro nošení přes rameno. Vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován tenkou vrstvou hmoty, která absorbuje nárazy a tak chrání přenosný počítač před poškozením. Druhý hlaví oddíl je vybaven množstvím kapsiček pro přehledné a organizované uložení různých drobností moderní ženy - mobilního telefonu, elektronického diáře, klíčů, vizitek, tužek, apod. Zavírání kabelky je na magnetické patenty. Díky své nízké váze je možné kabelku McKlein Oak Park využít i jako běžnou větší kabelku.

Kableky McKlein Oak Park jsou k dispozici ve třech barevných variantách - černá s červeným lemováním na hranách, tmavě červená a velmi moderní růžová. Kabelka je vyrobena z kůže. Umožňuje bezpečně přenášet notebooky (s úhlopříčkou obrazovky až 15,4"). Cena kabelky McKlein Oak Park je 4700 Kč s DPH.

Zdroj: Sekora consulting

Pavel Trousil

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení