Menu

Mechanická klávesnice z dílny Cooler Master

20.06.2018 13:05 | Milan Loucký + Přidat komentář
Mechanická klávesnice z dílny Cooler Master

Mechanická klávesnice z dílny Cooler Master | foto: CHIP

Masivní hliníková základna mechanické klávesnice Cooler Master CK550 s přímými hranatými liniemi a broušenou úpravou povrchu je designově odlehčena na první pohled plovoucími tlačítky.

Ty jsou uloženy do mechanických spínačů ve verzích blue, brown a red s životností více než 50 milionu kliknutí. Klávesnice disponuje RGB podsvícením každé klávesy a umožňuje nastavení několika efektů a režimů podsvícení.

„Našim cílem bylo nabídnout profesionální mechanickou klávesnici se 100% layoutem a všemi stěžejními vlastnostmi, které vyhledávají hráči. Klávesnice Cooler Master CK550 vytváří základ úspěchu našich fanoušků na nejvyšší soutěžní úrovni,“ říká Bryant Nguyen, manažer pro sekci periferií Cooler Master.

Integrovaný systém on-the-fly nabízí snadné uživatelské nastavení přímo na klávesnici prostřednictvím jednoduchých klávesových zkratek včetně rychlého vypnutí funkčnosti Windows tlačítka. Pro komplexnější zásah do nastavení je k dispozici nový software, skrze který lze detailněji ovlivnit podsvícení nebo naprogramovat složitější makra. Hybridní systém kontroly kláves automaticky přepíná mezi 6-Key rollover a N-Key rollover, aby zajistil kompatibilitu se staršími zařízeními a zároveň byl bezpečně registrován každý stisk.

Mechanická klávesnice Cooler Master CK550 bude k dispozici na trhu na přelomu června a července tohoto roku za doporučenou koncovou cenu 2490 Kč v České republice a 99 euro na Slovensku.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení