Menu

Microsoft a termín uvolnění Windows Vista SP1 a Windows XP SP3

29.08.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft dnes oficiálně zveřejnil dlouho očekávané informace o plánovaném termínu uvedení Windows Vista SP1 a Windows XP SP3 na trh.

Microsoft a termín uvolnění Windows Vista SP1 a Windows XP SP3

Společnost Microsoft dnes oficiálně zveřejnila informace o plánovaném termínu uvedení Windows Vista SP1 a Windows XP SP3 na trh. Uvolnění prvního servisního balíčku pro Windows Vista je plánováno na první čtvrtletí roku 2008. V nejbližších týdnech však bude beta verze Windows Vista SP1 k dispozici pro neveřejné testování, a to zhruba pro 10 - 15 000 uživatelů z celého světa.

Beta verze Windows XP SP3 bude uvolněna v několika příštích týdnech, verze připravená pro stažení z webu pak bude k dispozici v první polovině roku 2008. Windows XP SP3 bude zahrnovat všechny předešlé aktualizace vydané pro Windows XP, včetně bezpečnostních aktualizací a oprav.

Komentář redakce: Tak jako všichni uživatelé i my v redakci netrpělivě očekáváme příchod Windows Vista SP 1 a Windows XP SP3; doufejme, že konečně odstraní nedostatky v operačních systémech.

Aleš Přistál

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení