Menu

Microsoft Arc Keyboard

07.01.2010 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
stylová klávesnice s malou hmotností

Microsoft Arc Keyboard

stylová klávesnice s malou hmotností

Klávesnici do sady s před rokem uvedenou designovou (a zároveň velmi praktickou) myší Arc uvedla na trh společnost Microsoft. Design novinky reflektuje moderní trend mobilní práce na plnohodnotné klávesnici. Díky kompaktnosti a nízké váze dnešních notebooků si lidé zvykli pracovat opravdu všude a kanceláří se tak prakticky staly všechny místnosti v domě. Microsoft Arc Keyboard je díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a subtilnímu provedení ideální pro mobilní práci. Klávesnice Microsoft Arc Keyboard je navržena ve stejném duchu a jako doplněk legendární designové myši Arc. Při jejím konstruování se designéři drželi zejména klíčového hesla „jednoduchost a jemnost". Výsledkem je elegantní oblouk a čisté linie inspirované moderním designem současné elektroniky a bytových doplňků.

Hmotnost klávesnice Microsoft Arc Keyboard nedosahuje ani půl kilogramu. Má ergonomicky rozložené klávesy uzpůsobené pro práci na stole, ale například i na klíně v křesle. Novinka je k počítači připojena USB přijímačem, který díky svým miniaturním rozměrům může v notebooku zůstat stále zapojený a nikde nebude překážet při jeho přenášení a vkládání do tašek nebo kabelek. Pokud bude třeba někam odnést samostatně klávesnici, magnetický přijímač se snadno připevní na její spodní část. Napájení zajišťuje dvojice AAA baterií. Microsoft Arc Keyboard bude k dostání u prodejců elektroniky a hardwaru za doporučenou koncovou cenu 1 490 Kč včetně standardní tříleté záruky.

Zdroj: Microsoft

Michal Bareš

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení