Menu

Microsoft Office pro tablety

30.01.2015 11:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Microsoft Office pro tablety

Microsoft Office pro tablety | foto: CHIP

Microsoft uvolnil plné verze programů Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro iOS a Android. K dispozici je i preview verze aplikace Outlook.

office1-nahled

Po fázi testování uvolnil Microsoft plné verze známých kancelářských programů WordExcel, PowerPoint a OneNote pro operační systémy iOS a Android. Novinkou je pak mailový klient Outlook, který je zatím k dispozici v preview verzi. 

office2-nahled

Ačkoli Microsoft píše , že aplikace jsou určeny pro všechny tablety s Androidem, má toto tvrzená svá omezení. Podporovány jsou totiž jen tablety s procesory ARM a ne s Intelem a navíc je potřeba mít operační systém Android ve verzi 4.4 a vyšší a alespoň gigabajt paměti. Takových tabletů je ale dost a podpora tabletů s Intelem má přijít v průběhu tohoto roku.

Požadavky:
• Tablet s Androidem se 7palcovým nebo větším displejem
• Verze operačního systému: KitKat (4.4.X) 
• Procesor ARM
• 1 GB RAM nebo víc

office3-nahled

Některé prémiové funkce vyžadují mít předplatné Office 365, ale základní funkce pro vytváření a editaci dokumentů jsou dostupné všem uživatelům zdarma. Nový Outlook nepodporuje jen Microsoft Exchange, ale můžete mít klidně i mail Yahoo, Gmail, nebo od jiného providera, který podporuje POP3, nebo IMAP4. Outlook má i vestavěný kalendář. 

office4-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení