Menu

Mimořádná aktualizace Zoner Photo Studia X: ve znamení nových fotoknih

06.05.2020 17:40 | Komerční sdělení + Přidat komentář
Mimořádná aktualizace Zoner Photo Studia X: ve znamení nových fotoknih

Mimořádná aktualizace Zoner Photo Studia X: ve znamení nových fotoknih | foto: CHIP

Všestranný program pro správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X přináší v mimořádné aktualizaci přepracovaný způsob tvorby fotoknih, nový typ lay-flat vazby a další vylepšení v modulu "Vytvořit".

Vytvořit esteticky atraktivní fotoknihu rychle a na pár kliknutí? Ano, jde to. Uživatel může vytvořit fotoknihu automaticky jen jedním kliknutím. Stačí vybrat sérii fotek a ZPS X fotoknihu naplní. Pro vaší kontrolu je možné pracovat i s jednotlivými dvojstranami. Podle počtu fotek ZPS X nabídne vhodné rozložení stran. Uživatel si jen vybere preferovaný styl nebo zvolí rozložení s textem. Program se postará o následné zarovnání fotografií i s rozdílným poměrem stran. Odpadá tak nutnost ručního vkládání obrázků a zdlouhavého zarovnávání. Výsledkem je, že každý skončí s estetickou fotoknihou, ze které bude mít radost.

Ucelené workflow

Výhodou tvorby fotoknih v ZPS X je integrace přímo v programu bez nutnosti exportovat fotky. I nadále zůstává efektivní možnost dodatečné úpravy fotek v další záložce, fotograf se tak může kdykoliv vrátit do modulu Vyvolat nebo Editor a sjednotit například expozici. Mezi další možnosti patří přidávání textu a jednotlivých fotografií mimo vybrané rozložení. Fotkám i textu je možné definovat vnější i vnitřní rám spolu s průhledností a zaoblením rohů.

Nové HD formáty fotoknih

S aktualizací dává ZPS X možnost objednat si HD fotoknihu s lay-flat vazbou. Vysoce kvalitní tisk je možný na prémiový matný nebo lesklý fotopapír o vysoké gramáži s životností více než 300 let. HD knihy jsou v nabídce od 769 Kč čtvercové, panoramatické a ve formátu na výšku. Fotoknihu si zamiluje každý fotograf, který hledá vyšší kvalitu tisku a chce svoje fotografie nechat vyniknout přes celou šířku knihy.

Automatické ukládání a přehledné zobrazení projektů

zps1

Zoner PhotoStudio X nabízí bohaté možnosti zpracování fotografií při tvorbě fotoknih. Při troše úsilí a kreativity tak vytvoříte např. svým blízkým krásný dárek trvalé hodnoty.

Projekt s rozpracovanou fotoknihou není nutné ukládat, ZPS X nově zaznamenává úpravy na pozadí a je možné se vrátit ke kterémukoliv kroku i po zavření projektu. Spolu s novými fotoknihami se dočkalo změny i hlavní menu modulu Vytvořit. Na základě zpětné vazby od uživatelů jsou nyní jednotlivé projekty uložené v kategoriích mezi patřičnými foto produkty a videi přehledně seřazené.

Rozšířená lhůta na vyzkoušení novinek

Novinky v modulu Vytvořit si může otestovat i uživatel bez aktivního předplatného po dobu 15 dní. Pokud by vás zajímaly další novinky mimořádné jarní aktualizace programu, najdete je přímo na webových stránkách výrobce.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení