Menu

Mivvy one

16.08.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
levné PDA s Windows Mobile

Mivvy one

Mivvy one je první Pocket PC telefon tohoto výrobce. Podobně jako ostatní produkty, míří mivvy one na širokou skupinu zákazníků. Na jedné straně nejnovější technologie zajišťující maximální rychlost práce a využitelnost. A na druhé straně cena o tisíce korun nižší než u konkurence.

PDA o rozměrech 105 × 56 × 12,9 mm dominuje zasklený dotykový displej s úhlopříčkou 3,2" a rozlišením 240 × 400 bodů. Rychlému 624MHz procesoru slouží 128 MB paměti RAM a 256 MB paměti Flash ROM, další paměť lze získat až na 32GB kartě.

Na cestách se bude hodit vestavěný modul pro satelitní navigaci GPS. Mezi standardními multimediálními doplňky nechybí kvalitní 3Mpx fotoaparát s autofokusem a bleskem, FM rádio nebo pohybový senzor. Samozřejmostí je Wi-Fi a Bluetooth pro bezdrátové připojení.

Operační systém Windows Mobile 6.1 Professional je plně lokalizován do češtiny. Užitečným pomocníkem je předinstalovaný software pro ovládání jedním prstem yrgo 4.0. Tento doplněk operačního systému například rozšiřuje možnosti zařízení o fotokontakty a rychlé vyhledávání, umožňuje snazší spouštění oblíbených aplikací nebo kompletní přestavbu uživatelského prostředí.

Mivvy one se na pulty prodejen dostane během několika dní. Doporučená maloobchodní cena je stanovena na 6.699 Kč včetně DPH.

Další informace jsou k dispozici na www.mivvy.eu.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení