Menu

Mivvy zero

07.12.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
levné PDA

Mivvy zero

PDA s procesorem Marvell Xscale PXA300 624 MHz, s GPS navigací, bezdrátovými technologiemi a s českými Windows Mobile 6.5. Tak tohle je mivvy zero. S cenou 5830 Kč vč. DPH.

Už v těchto dnech prodejci naskladňují v pořadí druhý smartphone značky mivvy. Mivvy zero je stejně jako jeho sourozenec mivvy one plně vybavené zařízení. V zásadě lze postřehnout tři rozdíly: Na první pohled zaujmou nové Windows Mobile Professional 6.5 s inovovaným uživatelským prostředím. Rozrostly se funkční klávesy a přibylo vícesměrné kurzorové tlačítko. Významným rozdílem je samozřejmě cena, mivvy zero je ještě o tisíc korun levnější.

Novinka má rozměry 103 × 54 × 14,5 mm. Standardně pojatý design s dotykovým displejem s úhlopříčkou 2,8" a rozlišením 240 × 320 bodů. Stejně jako mivvy one je i zero vybaven 128 MB paměti RAM a 256 MB paměti Flash ROM. Paměťová karta může pojmout až 32GB dat.

GPS modul SiRF Star III pro satelitní navigaci využívá výkonnou vnitřní anténu. Wi-Fi a Bluetooth zajistí bezproblémové bezdrátové připojení. K multimediální výbavě patří také 2Mpx fotoaparát, FM rádio a pohybový senzor.

Mivvy zero je zařízení plné nejnovějších technologií a přitom s cenou, za jakou se prodávají běžné telefony. Stává se tak ideální volbou pro všechny, kdo už o smartphonu dlouho přemýšlejí, ale dosud je odrazovaly přemrštěné ceny konkurenčních značek.

Doporučená maloobchodní cena mivvy zero je stanovena na 5830 Kč vč. DPH.

Info: www.mivvy.eu

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení