Menu

Mobil pro seniory

12.07.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
CPA Halo

Mobil pro seniory: CPA Halo

Začátkem prázdnin rozšířil T-Mobile nabídku přístrojů o CPA Halo, model českého výrobce, jenž se vyznačuje velmi jednoduchou obsluhou. Snadnou obsluhu, velké klávesy, zřetelný displej a speciální tlačítko pro přivolání pomoci nejvíce ocení starší uživatelé, stejné prvky jsou ale důležité i v případě, že vybíráte telefon pro nejmladší členy rodiny.

Nejvýraznějšími prvky telefonu jsou velké, zřetelně označené klávesy o rozměrech 13 x 13 milimetrů a jasně čitelný monochromatický displej s velikostí číslic 1 cm. Zadní straně mobilu dominuje výrazné tlačítko SOS, po jejímž stisknutí telefon aktivuje funkci hlasitého handsfree a kontaktuje čtyři předem zvolená čísla vytáčením i SMS. Výbavu telefonu doplňuje svítilna a FM rádio.

Ideálním doplňkem CPA Halo je služba "Kde je..." s nulovými pořizovacími náklady a aktivací zdarma, která umožňuje zobrazit pozici telefonu na webu, přes wap nebo pomocí SMS.

Základní cena telefonu je stanovena na 1599 Kč včetně DPH; při využití věrnostního programu se pořizovací cena snižuje až na 1 Kč.

Vratislav Klega

 


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení