Menu

Mobilní myšky Microsoft s uměleckými ambicemi

02.05.2012 10:56 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Microsoft představila uměleckou řadu mobilních stylových myší Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Series. Zajímavé jsou unikátním designem, dlouhou výdrží na baterie, ergonomickou podobou a dostupnou cenou.

Stylové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 jsou určeny nejen pro práci v kanceláři, ale díky kompaktním rozměrům se hodí i na cesty. Častí hosté letišť a hotelových pokojů ocení díky technologii Blue Track možnost práce s myší na různých a někdy i netypických površích. Problém není například ani lavička v parku, sedadlo ve vlaku, deska kuchyňské linky či podlaha v předsíni bytu.

Praktickou vlastností nové řady myší je také miniaturní USB přijímač, který po zasunutí do notebooku nepřekáží a není jej tak potřeba neustále vyjímat. Jedna baterie podle výrobce vystačí až na osm měsíců denního provozu a v případě chybějící energie upozorní uživatele diskrétní indikátor stavu baterie. Myši jsou určeny pro praváky i leváky.

Nové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Series je možné zakoupit v pěti barevných designech za doporučenou cenu 659 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení