Menu

Mobilní novinky v Barceloně

31.01.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář

Mobilní novinky v Barceloně

Společnost Logos představí 11. - 14. února 2008 na Mobile World Congress v Barceloně nové produkty ze své řady softwarových řešení pro mobilní telekomunikační operátory. Mezi novinky patří například řešení Desktop 2 SMS/MMS, které umožňuje zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv (známý jako O2 SMSender).

Výkonný ředitel pro obchod a rozvoj společnosti Logos Michal Hanus prohlásil: „Telekomunikační trh celosvětově trvale roste. Mobilní operátoři neustále hledají nové služby, které by mohli nabídnout svým zákazníkům. Proto se snažíme přicházet se zajímavými nápady ve spojení se špičkovými technologiemi. Je o ně zájem nejen u nás doma, ale i v Asii a ve východní Evropě. Barcelonský Mobile World Congress je pro nás další příležitostí".

Logos vyvíjí a provozuje softwarové služby „SMART Messaging Platform" pro uživatele mobilních telefonů. Desktop 2 SMS/MMS umožňuje zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv prostřednictvím počítače. Internetová služba Voting Platform, která získala ocenění „IT produkt roku 2007", je určena pro hromadnou SMS komunikaci např. při konferencích. Aplikace SMART Answer umožňuje uživatelům mobilů odpovídat i v případě jejich zaneprázdnění. Ale Logos má i produkty určené např. pro oblast mobilního marketingu.

Kongres se koná v barcelonském veletržním areálu Fira de Barcelona, stánek Logos je v pravé části haly 2.1 v blízkosti Media Centre (označení 2.1 A 18).

Mobile World Congress

Největší telekomunikační kongres světa a událost roku. Každý rok přináší jedinečnou prezentaci nejnovějších světových technologií a odbornou diskuzi odborníků a hlavních světových operátorů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení