Menu

Motorizovaná dokovací stanice pro iPady

07.12.2017 17:42 | Milan Loucký + Přidat komentář
Motorizovaná dokovací stanice pro iPady

Motorizovaná dokovací stanice pro iPady | foto: CHIP

Elegantní vestavná motorizovaná dokovací stanice iDock je novinkou na našem trhu. Jde o chytré zařízení, které neslouží jen k elegantnímu a stylovému uložení a dobíjení iPadu.

Je to také inteligentní systém pro ovládání domácnosti, kanceláře či jiných prostor, kde dokáže řídit například osvětlení, audiovizuální systémy, bezpečnostní zařízení či topení a klimatizaci. Vyvíjí a vyrábí jej inovátorská rakouská společnost iRoom, která spolupracuje například i se špičkovou značkou Bang & Olufsen. V České republice iRoom zastupuje společnost Audiopro.

Díky stanici iDock je iPad kdykoliv po ruce, plně nabitý, a navíc jej můžete využít jako již zmíněný ovládací panel, nebo také jako zařízení pro streamování TV obsahu, hudby, či elektronický fotorámeček. Společným jmenovatelem zařízení iRoom je špičkový design: iDock je vestavný do stěny či nábytku, jeho povrch může být skleněný nebo hliníkový. Předností je velmi snadná manipulace – díky motorizovanému mechanismu jej lze velmi snadno uložit i vyzvednout. Zařízení je certifikované firmou Apple.

Protože iDock může být umístěný i ve veřejně přístupných prostorech, je potřeba možnost iPad ve vestavěné dokovací stanici z důvodu zabezpečení uzamknout. Pro tento účel slouží iRoom TouchCode – zabezpečení dokovací stanice na základě osobního čtyřmístného číselného kódu.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení