Menu

Movie Edit - silvestrovský dárek

03.01.2015 22:03 | Martin Kučera + Přidat komentář
Movie Edit - silvestrovský dárek

Movie Edit - silvestrovský dárek | foto: CHIP

Vážení čtenáři Chipu, děkujeme vám za vaši přízeň v roce 2014 a jako vděk vám nabízíme možnost pořídit si zdarma licenci skvělého videoeditoru Movie Edit pro tablety s OS Android, který je jako stvořený pro rychlé sestříhání silvestrovských videí a fotografií do krátkého filmu.

Magix Movie Edit Touch je videoeditor pro dotykové tablety s operačním systémem Android. Tyto přístroje již mají dostatek výkonu, aby se na nich daly spouštět i náročné aplikace pro zpracování videa. Movie Edit zvládne z videí a fotografií uložených v zařízení zpracovat kvalitní video až ve Full HD rozlišení.

movie-edit

Jednotlivá videa lze zkracovat, přidávat k nim titulky, upravovat jas, kontrast a barevnost, natáčet nebo zrcadlit záběry a především měnit jejich podobu pomocí moderních filtrů. Podobně lze pracovat i s fotografiemi. Na pozadí může hrát libovolná hudba, která se automaticky přizpůsobí délce filmu. Hotové filmy můžete exportovat a následně sdílet na sociálních sítích, přenášet je pomocí Bluetooth nebo je uložit na cloudovém úložišti Google Drive.

Program je dostupný na: www.chip.cz/silvestr-2015 (nutné přihlášení, případně nejprve registrace).
Plná verze. Anglicky. 19 MB. Pro tablety s OS Android 4.3 a novějším.
Možnost registrace a aktivace je zaručena do 6. ledna 2015.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení