WhatsApp: odesílejte zprávy více příjemcům pomocí hromadné zprávy
Chcete-li poslat stejnou zprávu přes WhatsApp více přátelům, nejsnadnějším způsobem je využít…
Nové notebooky řady Satellite P budou dispozici s možností výběru ze dvou hliníkových konstrukcí pláště. Nové modely jsou zaměřeny na uživatele, kteří potřebují maximální výpočetní a grafický výkon. Satellite řady P bude zahrnovat modely s displejem o velikosti 15,6"" (P850/P855) a 17,3"" (P870/P875). Model Satellite P855 navíc umožňuje zobrazovat současně 2D a 3D obsah.
Všechny modely nové řady Satellite P jsou poháněny procesory Intel a nejnovější generací grafických karet NVIDIA. Poskytují tak dostatečný výkon pro spouštění těch nejnáročnějších aplikací. Dodávány jsou s velkokapacitním diskem, nebo s volitelným hybridním HDD a SSD.
Některé modely Satellite P855 mají 15,6"" širokoúhlý Full-HD TruBrite 3D displej s bezbrýlovou technologií. Poskytují tak 3D zážitek nejen ze sledování filmů Blu-ray a DVD, ale také z hraní her bez nutnosti použití speciálních 3D brýlí. Díky technologii, která sleduje oči a obličej, může uživatel pohybovat hlavou, aniž by došlo ke snížení kvality 3D zobrazení. Díky použité technologii podporuje notebook současné zobrazení 2D a 3D obsahu a uživatelé tak mohou sledovat 3D obsah a současně například procházet webové stránky, nebo jiný 2D obsah.
Notebooky mají stereo reproduktory harman/kardon a větší model Satellite P870/P875 s 17,3“ displejem navíc 2x2 reproduktory. Vybaveny jsou také čtyřmi porty USB 3.0, rozhraním Bluetooth 4.0 a technologií Intel Wireless Display. Ta umožňuje bezdrátově zobrazit obraz z notebooku na velké obrazovce televizoru nebo projektoru přes Wi-Fi.
• Procesory Intel Core i3, Core i5, a Quad Core i7, nejnovější GPU NVIDIA
• až 4x USB 3.0 (2x s funkcí Sleep-and-Charge), Bluetooth 4.0, HDMI s podporou 3D, WLAN (802.11 b/g/n), Intel Wireless Display 3.0
• 2D/3D konverze, Toshiba Resolution+
• Solid State Hybrid 8 GB s 750 GB HDD (7,200rpm)
• Zabudovaný DVB-T/analog TV tuner, dálkové ovládání
• Velký touchpad, podsvícená klávesnice
• Webkamera s 2,1Mpix
• 17,3’’ HD+ TruBrite displej s LED podsvícením
• RAM: až 32 GB DDR3 1600MHz
• až 2x HDD sloty s podporou SSD
• 2x2 harman/kardon reproduktory (bass and tweeters) s technologií Slip Stream, SRS Premium Sound 3D
• 15,6’’ HD TrueBrite displej s LED podsvícením
• RAM: až 16 GB DDR3 1600MHz
• harman/kardon stereo reproduktory s technologií Slip Stream, SRS Premium Sound 3D
• 15,6" Full-HD TruBrite 3D displej s LED podsvícením
• bezbrýlová 3D technologie
• Nejnovější GPU NVIDIA
• RAM: až 16 GB DDR3 1600MHz
• Stereo reproduktory harman/kardon s technologií Slip Stream, SRS Premium Sound 3D
Chcete-li poslat stejnou zprávu přes WhatsApp více přátelům, nejsnadnějším způsobem je využít…
Mnoho mobilních aplikací vyžaduje při instalaci rozsáhlá oprávnění a také používá spyware…
Google v současné době pracuje na integraci radarů do své mapové služby Mapy Googlu. Tato…
Nalezené televizní stanice většinou musíte v televizoru seřadit pomocí dálkového ovladače a…
Brzy skončí nejen Windows 7. Spolu s populárním operačním systémem Microsoft končí také s…
Mezi citlivými daty uživatele a hackery stojí často jen jediná překážka, kterou je heslo.…
Bezpečnostní experti varují před falešnými fakturami. Často je využívají útočníci k šíření…
Nákupy dárků přes internet jsou v plném proudu, ale připraveni nejsou jen obchodníci, ale i…