Menu

Multimediální přehrávač WD TV – Personal Edition

12.06.2014 15:59 | Michal Bareš + Přidat komentář
Multimediální přehrávač WD TV – Personal Edition

Multimediální přehrávač WD TV – Personal Edition | foto: CHIP

Přehrávač WD TV se širokou podporou multimediálních formátů umožňuje streamování obsahu z bezdrátové i drátové sítě a připojeného USB disku, navíc umí posílat video do TV i pomocí bezdrátové technologie Miracast.

web-hr-wdfwdtv-g2-nahled

WD TV – Personal Edition

Miniaturní přehrávač WD TV – Personal Edition má rozměry 12,5×10×3 cm a hmotnost 190 gramů. Podporuje celou řadu videoformátů včetně  MKV, MP4, AVI, WMV, MOV, hudebních souborů ve formátech MP3, WAV, WMA, AAC, FLAC, MKA, OGG a dalších. Kromě toho pracuje i s obrazovými soubory (JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG) a titulky (SRT, ASS, SSA, SUB  a SMI). Kromě bezdrátových technologií Wi-Fi a Miracast podporuje připojení do sítě pomocí LAN a přesun obrazu a zvuku do televizoru pomocí HDMI. Zvuk do systému prostorového ozvučení lze posílat pomocí optického nebo analogového audiovýstupu. Obsah lze přehrávat jak z LAN a Wi-Fi, tak z připojeného USB disku. Kromě přehrávání multimediálního obsahu poslouží WD TV i jako rozhraní chytré televize a obsahuje aplikace, jako jsou YouTube, Hulu Plus, Spotify, Pandora nebo Facebook. Pomocí aplikace WD TV Remote lze zařízení ovládat pomocí smartphonu s Androidem nebo iOS.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení