Menu

Na světě je nový vyhledávač realit: mapmap.cz

27.02.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Inovativní vyhledávač realit, který využívá intuitivní mapové rozhraní pro zobrazení polohy nabízených nemovitostí.

Na světě je nový vyhledávač realit: mapmap.cz

MAPMAP.CZ je nový vyhledávač realit, který využívá propracované mapové rozhraní pro zobrazení polohy nabízených nemovitostí. Díky web verzi 2.0 přináší vyhledávač vysokou míru uživatelského komfortu a rychlost vyhledávání.

Vyhledávač kromě základního zobrazení nemovitostí na mapě nebo satelitním snímku nabízí uživatelům  dynamické filtrování zobrazených výsledků, okamžitý náhled nemovitosti v informačním okně, nebo zobrazení detailu přímo na stránkách realitní kanceláře.

Návštěvnící stránek mohou využít také automatické vyhledávání podobných nemovitostí v okolí, či možnost umístit oblíbené nemovitosti do tzv. „Mojí ulice". Zajímavosti je plánovač trasy k vybrané nemovitosti.

K zobrazení nemovitostí na mapě je použita mapová knihovna Google Maps. Stejný nástroj zajišťuje také plánování trasy. Jiří Donát, konzultant A.T.Kearney říká: „Oceňuji realitní server MAPMAP.CZ pro jeho systematičnost, s jakou mapuje český trh nemovitostí, i za využití platformy Google maps, která mu poskytuje stabilitu, aktuálnost mapových podkladů a dobrou rozšiřitelnost".

Mapmap.cz je postaven na AJAXu (Asynchronous JavaScript and XML) a dalších web 2.0 technologií. Tyto technologie nabízejí maximální urychlení hledání a zobrazení nemovitosti včetně podpůrných služeb, jako je například hledání podobných nemovitostí v okolí nebo plánovač trasy.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení