Menu

Navigace MIO pojištěny

23.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
jeden rok bez starostí

Navigace MIO pojištěny

Mio Technology nabízí svým zákazníkům další přidanou hodnotu, tentokrát v podobě pojištění navigací série Mio Moov (pojištění se nevztahuje na model Mio Moov 200 CEU) proti krádeži nebo zničení. Každý, kdo si od 1. února 2009 zakoupí jeden z modelů této série od oficiálních prodejců Mio, získá zdarma pojištění od Generali Pojišťovna a.s., které v případě pojistné události zajistí náhradu odcizené či zničené navigace. Pojištěné zařízení zákazník rozpozná díky samolepce na krabici a certifikátu s pojistnými podmínkami uvnitř balení.

Dle policejních statistik stále přibývá případů vloupání do zaparkovaných aut. Policisté přitom objasní jen každé páté vloupání. Zloděje v poslední době čím dál častěji lákají přenosné navigační přístroje, které jejich majitelé zapomenou před odchodem vyndat z auta, případně je záměrně v autě nechají a spoléhají na nedotknutelnost svého majetku. Jen za období leden-listopad 2008 proběhlo v České republice na 45 444 krádeží věcí z automobilů. To je jedna krádež každých 11 minut. Věci ponechané v automobilu tedy rozhodně nejsou v bezpečí a pojištění od Mia zajistí okradenému majiteli alespoň plnou kompenzaci za jeho navigaci.

Pojištění Generali, které od 1. února Mio ke svým navigacím nabízí se ale nevztahuje pouze na odcizení z vozidla, zahrnuta je i krádež z domova či odcizení navigace při loupeži. Zároveň zaručuje nový přístroj při jeho odcizení či zničení v souvislosti s dopravní nehodou. Pojištění se vztahuje na škodní události po celé Evropě.

Pro bližší informace týkající se pojistných podmínek navštivte: http://www.mio.com/cz/pojistit-svvj-produktu.htm

Komentář redakce: Opravdu praktická služba. Mnoho majitelů si ani nevzpomene, že by si měli navigaci pojistit a na GPS navigaci se většinou nevztahuje pojištění automobilu proti krádeži. Je jen trochu škoda, že pojištění je jen na jeden rok. Morální životnost GPS navigací totiž bývá kolem dvou let.

Vratislav Klega


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení