Menu

Navigace pro iPhone

26.10.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
TomTom pro iPhone v ČR

Navigace pro iPhone: TomTom pro iPhone v ČR

TomTom oznámil, že navigační aplikace TomTom pro iPhone je již dostupná i pro české zákazníky prostřednictvím Apple iTunes App Store. Aplikace TomTom pro uživatele iPhone 3G a 3GS obsahuje mapu východní Evropy od Tele Atlas a je k dispozici ke stažení na http://www.tomtom.com/tomtom-app za cenu od 69,99 EUR.

Aplikace TomTom pro iPhone obsahuje technologii IQ Routes. Tato technologie využívá namísto předpokládaných cestovních časů reálné zkušenosti uživatelů TomTom k výpočtu nejrychlejší trasy do cíle a současně určí i přesné časy příjezdu. TomTom pro iPhone navíc přichází s rozsáhlou databází obsahující ověřené informace o umístění bezpečnostních kamer. Použití s iPhone 3G či 3GS vyžaduje instalaci OS 3.0 v telefonu a dále instalaci iTunes na PC nebo Mac.

Zdroj: TomTom

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení