Menu

NEC MultiSync EA221Wme

25.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
úsporný 22“ TFT monitor

NEC MultiSync EA221Wme: úsporný 22" TFT monitor

Firma NEC Display Solutions má nový úsporný 22" širokoúhlý LCD monitor NEC MultiSync EA221WMe. Panel využívá efektivní technologií podsvícení, která psoléhá na dvě osvětlovací trubice. Spotřeba monitoru je tak podle výrobce 26 wattů (spotřeba 22" montororů se běžně pohybuje mezi 30 - 50 watty), v Eco módu pak již pouhých 19 wattů. Na přední straně displeje je umístěno nové NEC One Touch Eco tlačítko, které umožňuje rychle zvolit jeden ze dvou přednastavených úsporných režimů.

Horizontální i vertikální úhel pohledu, až 176 stupňů (při kontrastním poměru 5:1) a doba odezvy 5 ms jsou předpokladem k univerzální práci. Jasu panelu je 250 cd/m2 a kontrastní poměr 1000:1. DVI-D vstup disponuje podporou HDCP. Monitor má reproduktory a USB rozbočovač.

NEC MultiSync EA221WMe je dostupný v bílé barvě se stříbrným rámečkem nebo v černé barvě. Doporučená koncová cena NEC MultiSync EA221WMe činí 7 300 Kč, bez DPH. Součástí balení jsou napájecí kabel, kabel pro analogový i digitální signál, USB kabel, audio kabel, instalační CD s CZ manuálem a ovladači. NEC Display Solution Europe poskytuje kompletní tříletou záruku Door - to Door.

Zdroj: NEC Display Solutions

Pavel Trousil


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení