Menu

Nejmenší diktafon od Sony

19.03.2012 23:03 | Redakce Chip + Přidat komentář
Štíhlý diktafon ICD-TX50 od firmy Sony má tloušťku pouze 6,4 mm a hmotnost 50 g. Zvládne 1 hodinu záznamu po nabíjení baterie po dobu 3 min a zvuk ukládá ve formátu Linear PCM nebo MP3. Kapacita paměti je 4 GB a využít můžete slot na microSD karty.

Model ICD-TX50 je při tloušťce 6,4 mm a hmotnosti pouhých 50 g dosud nejmenším diktafonem od firmy Sony. Rozhovory, hlasové poznámky atd. lze nahrávat ve formátu Linear PCM v CD kvalitě nebo ve formátu MP3. K dispozici máte výběr z pěti scén (např. „Shirt Pocket“, „Meeting“ nebo „Interview“) pro optimální kvalitu, aby vašim slovům bylo co nejlépe rozumět.
4GB kapacita vnitřní paměti poskytuje dostatek prostoru pro nahrávání i těch nejdelších konferencí a jednání. Nahrávací kapacitu lze ještě rozšířit vložením volitelné paměťové karty microSD. Pokud své myšlenky potřebujete zaznamenat velmi rychle, stačí baterii dobíjet přes USB po dobu 3 minut a máte k dispozici přibližně hodinu záznamu. Při plném nabití zvládne vestavěná lithium-ionová baterie nepřetržité nahrávání/přehrávání (MP3 souborů) v délce 24 hodin.
Diktafon ICD-TX50 také dokáže posloužit jako hudební přehrávač na cesty. K diktafonu je přiložen program Sound Organiser (pouze pro PC), který zjednodušuje přesun, úpravu a organizaci souborů. Navíc je kompatibilní se softwarem pro rozpoznávání řeči Dragon Naturally Speaking pro „automatické“ přepisování zvukového záznamu.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení