Menu

Nejrychlejší 1TB UHS-I microSD karta na světě

26.02.2019 10:36 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nejrychlejší 1TB UHS-I microSD karta na světě

Nejrychlejší 1TB UHS-I microSD karta na světě | foto: CHIP

Nová paměťová karta se značkou SanDisk poskytne uživatelům dostatečnou kapacitu pro zachycení a spravování velkých souborů fotografií a videa ve vysokém rozlišení.

Poptávka uživatelů po digitálním obsahu ve vysokém rozlišení roste. Western Digital umožní díky novému produktu zlepšit i zrychlit práci a používání mobilní techniky. Novinka představuje špičku ve svém odvětví a uživatelům umožní díky kombinaci kapacity a výkonu lépe a snadněji pracovat s digitálním obsahem. V rámci veletrhu MWC Barcelona 2019 společnost přestavila nejrychlejší paměťovou kartu UHS-I microSD na světě s kapacitou 1 TB SanDisk Extreme UHS-I microSDXC. Nová karta nabízí vyšší rychlosti a kapacitu pro zachycení a přenos velkého objemu dat u fotografií a videa ve vysokém rozlišení u chytrých telefonů, dronů nebo akčních kamer.

Nová paměťová karta SanDisk Extreme UHS-I microSD s kapacitou až 1 TB je navržena pro rychlé přenášení velkého množství digitálního obsahu ve vysokém rozlišení. Dosahuje přenosových rychlostí až 160 MB/s. Ve srovnání s běžnými UHS-I microSD kartami na trhu nová karta SanDisk přenáší soubory za téměř polovinu doby. Tyto rychlosti jsou dosaženy díky využití vlastní firemní technologie pro flash paměti Western Digital. Nové karty budou dostupné v kapacitách 1 TB a 512 GB, jsou zařazeny do třídy A2 pro rychlejší načítání a spouštění aplikací. Karty budou k dostání od dubna 2019. Doporučená koncová cena pro americký trh je 449 USD respektive 199 USD.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení