Menu

Nejrychlejší SD karta od Sony

22.02.2017 13:54 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejrychlejší SD karta od Sony

Nejrychlejší SD karta od Sony | foto: CHIP

Nejrychlejší SD karta na světě s rychlostí zápisu až 299 MB/s je určena především pro fotografování v režimu sériového snímání a pořizování 4K videa s digitálními zrcadlovkami. Jde o katru Sony ze série SF-G.

Společnost Sony rozšířila aktuální řadu svých paměťových karet s vysokým výkonem o ultrarychlý model. Nově představená nejrychlejší SD karta světa, série SF-G, nabídne rychlost zápisu až 299 MB/s, takže přispěje k tomu, aby bylo možné déle fotit v režimu vysokorychlostního sekvenčního snímání ve vysokém rozlišení. Je určena pro fotoaparáty podporující UHS-II.

Tato paměťová karta bude dostupná ve variantách s kapacitou paměti 32 GB, 64 GB nebo 128 GB. Algoritmus vyvinutý společností Sony zabraňuje ztrátě rychlosti zápisu dat i při opakování sekvenčního snímání a přispívá tak k rychlosti sériového snímání.

Další skvělou vlastností této SD karty je ultra vysoká rychlost čtení dosahující až 300 MB/s. Tato karta dokáže rychle přenášet do počítače prostřednictvím čtečky paměťových karet velké objemy dat nebo složky o velké velikosti, a tím pomáhá profesionálům pracovat efektivně.

SD produkty Sony jsou podle výrobce spolehlivé, trvanlivé a nabízejí takové vlastnosti, jako např. vodotěsnost nebo antistatickou ochranu. Díky softwaru File rescue od Sony, který se dá volně stáhnout, můžete obnovit smazané snímky nebo videa, včetně snímků focených do RAW a 4K XAVC-S video souborů.

 

Čtečka paměťových karet pro karty série SF-G

Společnost Sony představuje v návaznosti na sérii karet SF-G také nový model čtečky paměťových karet MRW-S1. Tato kompaktní čtečka paměťových karet nabízí vestavěné rozhraní SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen.1) se standardním portem typu A. Nová řada SD karet SF-G bude v nabídce obchodů od března 2017 a čtečka karet MRW-S1 se do obchodů dostane v dubnu 2017.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení