Menu

Nikon zve na Fotoexpo 2014

15.10.2014 10:38 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nikon zve na Fotoexpo 2014

Nikon zve na Fotoexpo 2014 | foto: CHIP

Společnost Nikon zve všechny fanoušky fotografování na 2. Veletrh a festival současné fotografie, který se koná v Praze v Národním domě na Vinohradech již v sobotu 18. 10.

Na stánku Nikon najdete nejnovější produkty, výjimečné teleobjektivy, které byly pro tuto příležitost přivezeny z evropského Nikonu, a budete se moci poradit se specialisty na Nikon. Michael Jurák a Filip Barták zvou na přednášku, která vás vtáhne do světa objektivů Nikkor. Společně s nimi nahlédnete do procesu výroby, začátečníci ocení přehled jednotlivých typů objektivů a jejich využití, pokročilí fotografové ocení detailní popis konstrukce objektivů a nadšence zaujme představení nových či stávajících technologií.

Během celého dne si můžete vyslechnout přednášky zajímavých fotografických osobností, mimo jiné Lenky Hatašové, Petra Slavíka nebo Petra Jana Juračky, se kterými Nikon pravidelně spolupracuje. Chcete získat vstupenky zdarma? Sledujte profil Nikon na Facebooku.

fotoexpo-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení