Menu

Nokia 6303 classic

20.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nový mobil na trhu

Nokia 6303 classic

Na český trh vstupuje Nokia 6303 classic, která vedle kvalitních materiálů nabídne také velmi bohatou výbavu. Zájemci se tak mohou těšit na 3,2megapixelový fotoaparát a chybět nebude ani předehraná aplikace Nokia Mapy.

Nová Nokia 6303 classic staví na zavedeném receptu. Kombinuje funkčnost a nároky uživatelů v kovovém designu. Cena 4 400 Kč zároveň řadí tuto novinku k cenově nejvýhodnějším nabídkám na trhu.

Tenká Nokia 6303 classic je ideální volbou pro uživatele, kterým plně vyhovují funkce stávajícího modelu Nokia 6300. Ve výbavě nechybí 3,2megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a dvojitým LED bleskem, který zvládá natáčet videa ve VGA rozlišení. Telefon je tak ideálním společníkem například na letní dovolenou, ze které si v něm můžete odvézt spousty jedinečných fotografií a také mnoho minut kvalitního videozáznamu.

Displej s úhlopříčkou 2,2 palce je vybaven pouze QVGA rozlišením a dokáže zobrazit 16 milionů barev. V telefonu nechybí ani předehrané Nokia Mapy, se kterými se nikde neztratíte. Nokia 6303 classic spojuje bohatou nabídku funkcí s výbornou výdrží baterie, díky které telefon vydrží na příjmu až dva týdny. Navíc lze díky standardnímu 3,5 mm konektoru připojit jakékoliv hudební příslušenství a rázem máte plnohodnotný hudební přehrávač, do kterého si můžete nahrát tisíce oblíbených skladeb.

Kromě vnitřní paměti nabídne Nokia 6303 classic také slot pro paměťovou kartu formátu micro SD, ale jen do velikosti 4 GB. Přímo v balení pak bude dodávána 1 GB karta, která bude pro uložení multimediálních souborů většině uživatelů bez problémů stačit.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení