Menu

Nokia: Novinky z Barcelony

11.02.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nokia dnes představila nové mobilní telefony, které brzy budou v prodeji

Nokia: Novinky z Barcelony

Na jaké nové mobilní telefony se budeme moci těšit u Nokie? 

S Nokia 6210 Navigator se neztratíte

Nokia 6210 Navigator je první mobilní GPS přístroj s integrovaným kompasem pro orientaci při chůzi. Nokia 6210 Navigator je vybaven novým souborem map Nokia Maps 2.0, jehož součástí je systém hlasového a vizuálního navádění „turn by turn“, a to vše bez navýšení ceny. Zahájení

prodeje modelu Nokia 6210 Navigator se očekává na vybraných trzích ve třetím čtvrtletí roku 2008 za přibližnou maloobchodní cenu 300 eur bez DPH.

 

 

 

  

Nokia 6220 classic: nová definice pojmu „sdílení“

Tento všestranný přístroj vybavený 5megapixelovým fotoaparátem a funkcí A-GPS dodává nový význam pojmu „sdílení“. Vysoce kvalitní fotografie a videosoubory lze pořizovat, označovat, upravovat a sdílet on-line mezi jednotlivými telefony, a dokonce si je můžete prohlížet v televizi. Zahájení distribuce modelu Nokia 6220 classic na vybrané trhy se očekává ve druhém čtvrtletí roku 2008. Maloobchodní cena se odhaduje na 325 eur bez DPH.

 

 

 

 

 

Nokia N96: Někdo se dívá

 

Nový multimediální počítač Nokia N96 je optimalizovaný pro sledování videa a televize. S  velkou 2,8palcovou obrazovkou,

vnitřní pamětí 16 GB a podporou vysoce kvalitního videa v široké řadě formátů otevírá Nokia N96 „dual slide“ novou vzrušující kapitolu ve světě mobilních médií. Zahájení distribuce multimediálního počítače Nokia N96 se očekává ve třetím čtvrtletí letošního roku. Maloobchodní cena se odhaduje na 560 eur bez DPH.

Zůstat připojen: Nokia N78

Nokia N78 je multimediální počítač, který kombinuje hudbu, navigaci a  fotografování s výhodami mobility. Nokia N78 je navržena tak, aby plně využila výhod nového komplexu služeb Nokia, které obsahují Nokia Music Store (hudební obchod), Nokia Maps (mapy), a Share on Ovi (sdílení na Ovi) - což je nová online služba, která umožňuje uživatelům sdílet jejich osobní mediální záznamy. Očekává se, že Nokia N78 se bude distribuovat na trh ve druhém čtvrtletí roku 2008 a její předpokládaná maloobchodní cena je přibližně 350 eur bez DPH.

 

Komentář redakce: Nové Nokie vypadají opravdu hezky. Obzvláště Nokia N96, která bude vybavena DVB-H, tedy mobilní digitální televizí, bude mít význam, jakmile T-Mobile službu u nás spustí.

Vratislav Klega

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení